Вентфасад касетного і рейкового типу

Монтаж вентфасад, як правило, включає в себе наступні етапи:
Підготовка до утеплення будівлі
Розмітка фасаду
Монтаж кронштейнів, теплоізоляції і вітрозахисту
Монтаж вертикальних напрямних
Монтаж касет з композитної панелі, металевих касет, керамогранітних плит, сайдингу...
1) Підготовка до утеплення будівлі
До початку роботи з утеплення фасаду та монтажу фасадних систем необхідно провести повне дослідження фасаду, на який буде монтуватися подконструкция.
Дослідження обов'язково має включити такі роботи як: проведення геодезичної зйомки для отримання розмірів будівлі, виявлення типу і стану несучих стін будівлі; проведення випробувань анкерного дюбеля, за допомогою якого буде кріпитися конструкція. Добре дюбель буде триматися в стіні або стіна занадто стара і конструкцію вентфасад не витримає це випробування визначає гранично допустиме навантаження. На підставі цих досліджень розробляється проект по утепленню та монтажу вентфасад для даної будівлі.
В основі проекту утеплення фасаду повинне міститися наступне:
Теплотехнічна оцінка об'єкта до утеплення. На підставі цієї оцінки визначається товщина теплоізоляційного шару.
Тип, товщина, план розташування і кріплення теплоізоляції. Теплоізоляційні плити монтують впритул один до одного. Кріплять їх у шаховому порядку так, щоб між ними не було суцільних стиків, спеціальними тарілчастими дюбелями. Кількість тарілчастих дюбелів береться за рекомендаціями виробника теплоізоляції.
Монтаж несучої підконструкції. Довжина кронштейна залежить від товщини теплоізоляції і види облицювальних панелей. Кількість кронштейнів на квадратний метр фасаду залежить від конкретного об'єкту і обов'язково враховує:
граничну допустиму навантаження;
масу облицювальних панелей;
вітрове навантаження;
Довжина фасадної направляючої залежить від поверховості об'єкта, а так само від кількості, виду і розміру переходів на фасаді. Не можна встановлювати кронштейни в передбачені за проектом будівлі деформаційні шви.
При монтажі напрямних обов'язково треба дотримуватися таких вимог: відстань між напрямними по горизонталі повинна бути кратною довжині облицювального матеріалу, мінімально допустимий розмір зазору між напрямними 8-10мм, довжина фасадної направляючої не більше висоти поверху будівлі.
Вузли примикань - складова частина проекту з облицювання фасаду будинку. Рекомендується використовувати типові вузли:
верхнє примикання до вікна;
нижнє примикання до вікна;
бічне примикання до вікна;
примикання зовнішнього кута фасаду;
примикання внутрішнього кута фасаду;
примикання до цоколя;
примикання до парапету і т. д.
Монтаж навісної системи можна виробляти будь-який час року, але теплоізоляційні матеріали необхідно захищати від атмосферних опадів.
2) Розмітка фасаду
Розмітка фасаду проводиться за допомогою лазера або теодоліта, прицільних шнурів, рулетки і мірних рейок. Горизонтальна відстань між осями роблять рівним ширині облицювального матеріалу. Виробляти розмітку фасаду слід знизу вгору.
3) Монтаж кронштейнів, теплоізоляції і вітрозахисту.
Для свердління отворів свердло, відповідне увазі підстави і діаметру анкерного фасадного дюбеля. Для виготовлення отворів у підставах з легкого бетону, пустотілої цегли, пористого цегли можна використовувати перфоратор з ударною дією. В цегельній кладці з фасонної цегли можна свердлити отвори на стику двох цеглин. Глибина отвору повинна бути на 10 мм більше довжини дюбеля.
Установка кронштейнів - на саморіз дюбеля одягається тарілчаста шайба; в монтажний отвір кронштейна вставляється пластмасовий дюбель і теплоізолююча прокладка, після чого вся збірка міститься у попередньо просвердлений отвір і закріплюється.
Фасадний кронштейн складається з двох частин - основної несучої частини і відповідної частини, завдяки останній можна регулювати його довжину.
Кількість теплоізоляційних плит залежить від розмірів окремих стін. Кожна теплоізоляційна плита повинна бути прикріплена до стіни спеціальними тарілчастими дюбелями.
При кріпленні плівки вітрозахисту слід враховувати наступні правила:
Плівка кріпиться із зовнішнього боку теплоізоляції за допомогою тарілчастих дюбелів.
Обов'язкова площа напуску при з'єднанні повинна бути не менше 10 див.
Лицьова сторона плівки (з написами) повинна бути звернена назовні фасаду, внутрішня – щільно прикріплена до утеплювача.
Стики (нахлест) необхідно герметично з'єднати між собою та з прилеглими конструкціями та елементами за допомогою сполучної й ущільнювальних стрічок. Інакше перешкоду проникненню водяної пари буде слабким,що може призвести до зволоження теплоізоляції і небажаної конденсації вологи.
4) Монтаж направляючих на кронштейни
На фасадні кронштейни, встановлені по розмітці, монтуються направляючі - основа несучої конструкції.
Напрямна кріпиться до рухомої частини спеціальними заклепками або саморізами на відстані: від вертикальних граней – 10 мм, від горизонтальних граней – 15мм.
По закінченню нівелювання фасадних направляючих рухома частина фасадного кронштейна кріпиться до основної саморізами або заклепками на відстані 25мм від кінця несучої частини кронштейна.
Кріплення напрямних на кутах будівлі залежить від типу несучої стіни, і визначається виходячи з рекомендацій фірм-виробників анкерних дюбелів.
5) Монтаж композитних і металевих касет
Монтаж касет проходить в залежності від кріплення касет – це касети з замком і касети без замка. Починається монтаж від стартових планок, закріплених саморізами або заклепками на горизонтальному рівні. Монтаж ведеться знизу вгору, зліва направо. Перед установкою касети на місце кріплення на замок клеять самоклеящуюся двосторонню стрічку – це необхідно для більш щільного з'єднання. Касети кріпляться саморізами або заклепками на вертикальні напрямні. Кожна наступна касета встановлюється на попередню в замок. Касети повинні бути щільно прикріплені до несучої підконструкції без перекосів, з належними зазорами, а на їх поверхні не повинно бути пошкоджень, вм'ятин, подряпин. Касети без замка кріпляться саморізами або заклепками.
6) Монтаж керамогранітних плит
Монтаж керамограніта, так само як і касет, ведуть зліва направо, знизу вгору. Починають монтаж плит з встановлення стартових клямерів на напрямні, які розміщують на горизонтальній лінії. На них клямерами рядового кріплення кріплять керамогранітную плитку, дотримуючись зазори.
7) Монтаж сайдинга
Монтаж сайдинга проводитися так само на підконструкцію. Сайдинг один з одним кріпиться спеціальним замком і саморізами. Кріплення листів слід починати з закріплення саморізом або заклепкою на горизонтальному рівні 3-4 листів матеріалу. Скріпити ці листи між собою, вирівняти і продовжити монтаж. Обрізання листів проводити ножівкою по металу, ножицями або ручної електропилкою з твердосплавними зубами. Місця зрізу, відколів і пошкоджень захисного шару - забарвити для запобігання сайдинга від кромочной корозії.
Типові вузли вентильованого фасаду
При обрамлении окон и дверей нужно вырезать в прикрепленных панелях отверстие, делать его лучше с помощью электрического лобзика, отверстие должно точно повторять контур проема. После чего обойти контур отверстия оконными профилями. Швы панелей с профилями заполняются силиконовым герметиком
Система крепления HPL- панели
Фасадные HPL -панели являются материалом нового поколения. Они имеют большой формат при этом достаточно легкие и обладают самой большой жесткостью среди аналогичных материалов. Это позволяет производить их монтаж без использования такелажного оборудования. Во-вторых, данные панели имеют самую прочную связь между слоями. Этот фактор делает материал устойчивым к ударам, вибрациям, в особенности, в местах механического крепления.
Помимо этого, он прекрасно противостоит перепадам температуры от -60 до +80 градусов Цельсия, устойчив к химическому и солнечному воздействию.
Монтаж даного матеріалу дуже простий, а використання видимої і невидимої систем кріплень дозволяє реалізувати різні дизайнерські ідеї.
Група горючості облицювального матеріалу Г1
Термін служби більше 50 років
- Ціна: Ціну уточнюйте