Керамограніт, вентильований фасад, Київ
Керамогранітні фасадні системи — це сучасне й одне з найпопулярніших рішень облицювання фасаду будівлі. Завдяки своїм підвищеним експлуатаційним характеристикам керамограніт широко застосовується під час личкування житлових комплексів, адміністративних будівель, заміських будинків, котеджів. Керамограніт можна порівняти з натуральним каменем за кольором, зовнішнім виглядом, а за технічними властивостями перевершує його: легшим, широка колірна гама т.д. Одна з переваг керамогранітних навісних вентильованих фасадних систем — немає мокрих процесів під час облицювання фасаду, що дає змогу здійснювати монтажні роботи в будь-яку пору року без попередньої підготовки поверхні фасаду.
Сфери застосування вентфасадів
Використання вентильованих фасадів — це найпопулярніший напрям ремонту за європейським зразком. Вентильований фасад надає показного й акуратного вигляду будь-якому будівельному спорудинню. кардинально змінює вигляд будівлі. До того ж вентильовані фасади зберігають стіни від подальшої деформації, якій схильні всі будівлі, що неабияк підвищує його експлуатаційні характеристики. Під час монтажу таких конструкцій утворюється повітряний простір, який стає запорукою довгого терміну експлуатації об'єкта та перешкодою для розмноження мікроорганізмів. Крім того, вентиляційний фасад захищає від вітру та дощу, покращує тепло- і шумоізоляцію, знижує електоропровідність, а також гарантує створення вентиляційної зони.
Встановлення вентиляторів
Монтаж вентильованого фасаду можна проводити будь-якої пори року. Гнучка конструкція дає змогу змінювати форму будівлі, надавати їй нового вигляду без деформації та реконструкції. Завдяки великій різноманітності колірних і фактурних рішень вентфасадів, можна реалізувати будь-яке, навіть найсміливіше дизайнерське рішення. Цим охоче користуються облицювачі ресторанів, елітних житлових будинків, торгових і офісних центрів, дач і котеджів.
Вентфасад — це практично та вигідно. Вартість встановлення вентильованих фасадів практично дорівнює опукатуруванню, але, на відміну від штукатурки, підсистеми вентиляторів слугуватимуть довше. Також вентильовані фасади зручні для виконання косметичного ремонту. Під час ремонту після зношування та будь-яких зовнішніх пошкоджень не буде потрібно повний демонтаж конструкції. Це неабияк скоротить Ваші витрати.
Ціни на вентильовані фасади
Stacal-лист на вертикальну фасадну систему з керамограніту
Усереднені ціни за 1 м2 на фасади з керамограніту
-
Керамогранітні плити 210 грн за м2
-
Підсистема алюмінієва 160 грн за м2
-
Утеплювач 100 мм 75 грн за м2
-
Монтажні роботи 170 грн за м2
Загалом: 615 грн за м2
Типи кріплення керамогранітних плит:
Кляймерна система:
- стандартна система (Г1-30.22 клямер на стійці)
— універсальна система (Г1-30.21/23 неірж. / алюмін. клямер на салізці)
- посилена система (П5-50.21)
Клейова система (скрита система) — Г1-40.24
Цангова система (покрита система) — Г1-40.21
Стандартна система СФТО-Г1-30.22 — застосовується за наявності між плитами перекриття основи або стіни. Несні стійки є базою, на яку монтують лямери для закріплення фасадних плит. Кронштейни за допомогою анкерів з'єднують несну стійку з основою (стіною).
Універсальна система СФТО-Г1-30.21 — застосовується за наявності між плитами перекриття основи або стіни. Несні стійки є базою, на яку монтують лямерні салазки та напівповзуни для закріплення фасадної плити. Однокамерний (посільний) закритий профіль трапеціедального перерізу, порівнюючи з відкритим профілем, забезпечує більшу жорсткість стійки на вигин і скручування. Сумерарна товщина бічних стінок, що сприймають вітрові навантаження, становить 3 і 4 мм. Поздовжній паз під болти в профілі стійки не вимагає отворів під час монтажу та забезпечує брак прокручування болтів під час затягування гайки, що підвищує гнучкість і продуктивність монтажу.
Посилена система СФТО-П5-50.21 — застосовується як без між плитами перекриття стіни, так і за наявності стіни або перегородки. Несні стійки є базою, на яку монтують лямерні салазки та напівповзуни для закріплення фасадної плити. Однокамерний (посільний) закритий профіль прямокутного перерізу з товщиною стінок 2 мм і висотою перерізу профілю 100/130 мм забезпечує необхідну жорсткість і міцність стійки на вигин. Сумерарна товщина бічних стінок, що сприймають вітрові навантаження, становить 4 мм. Це дає змогу застосовувати систему на фасадах без стін (або зі слабкими стінами) з використанням однопрольотної схеми закріплення несних стійок на плитах перекриття або сталевих конструкціях.
Клейова система СФТО-Г1-40.24 (покрита система) — застосовується за наявності між плитами перекриття основи або стіни, яка забезпечує достатнє закріплення кронштейнів металоконструкції фасаду. Для кріплення керамогранітних фасадних плит застосовується клейова система.
Цангова система СФТО-Г1-40.21 (сухня система) — застосовується за наявності між плитами перекриття основи або стіни, яка забезпечує достатнє закріплення кронштейнів металоконструкції фасаду. Система має необхідні характеристики міцності, дає змогу застосовувати на об'єктах заввишки до 120 м, термін експлуатації понад 50 років.
Переваги керамогранітного фасаду із системою кріплення АМТТ discovery:
-
Абсолютна морозостійкість і водонепроникність (до -50 °C, водопоглинання — 0,05%)
-
Механічна стійкість вища, ніж у будь-якого натурального каменю (навантаження на лама до 450 кг)
-
Стійкість до впливу кислот і лугів
-
Підвищена звуконепроникність
-
Не блякне, рівномірне забарвлення на великих поверхнях
-
Широка колірна гама та малюнок
-
Група пального системи НГ
-
Легкість в обробці та монтажі
-
Надійність і безпека конструкції кріплення
-
Гарантія 50 років
- Ціна: від 1 ₴/кв.м